Студія йоги Сергія Пляшечко «ЙОГА САДХАНА». Курси йоги підійдуть практично будь-якій людині. Якщо Ваш організм не дозволяє виконувати деякі складні асани, практика допускає робити їх настільки, наскільки дозволяє ваше тіло, без перенавантаження, що дозволяє уникнути травм. Нескладні фізичні вправи і комплекси йоги допоможуть підтримувати форму тіла, розвинути його можливості — асана, яка важко давалася кілька місяців тому, рано чи пізно піддасться, після чого можна переходити на новий рівень. Існує кілька ступенів навчання йоги, при бажанні можна пройти їх всі. Заняття йогою допоможуть також зміцнити імунітет, очистити організм. Центр йоги співпрацює з досвідченими інструкторами, які люблять свою роботу, вони відкриють Вам чарівний світ йоги! Зв’яжіться з нами, щоб обговорити вартість занять, зручний час і програму.

Основні напрямки занять: [list line=»yes» style=»style1″]

 • Йога 23 (Yoga 23)
  Методична система тренувальних технік йоги, спеціально оптимізована для сучасних умов західного соціуму. Основу створення системи заклав Андрый Сідерскій. Сьогодні ЙОГА23 — високоефективний тренувальний технологічний продукт, що увібрав в себе напрацювання багатьох кваліфікованих фахівців у галузі хатха-йоги, бойових мистецтв, сучасних спортивних тренувальних методик та фітнесу, плавання і фридайвинга.
 • Хатха йога
  Хатха-йога — це древня індійська духовна практика, вчення про фізичну гармонію. Одна з основних цілей хатха-йоги, полягає в тому, щоб привести тіло до стану повного здоров’я, щоб воно не було тягарем для людини в пошуку вищих істин. Термін «Хатха» має глибокий філософський зміст: «Ха» — Сонце (чоловіче начало), «Тха» — Місяць (жіноче начало). «Йога» на санскриті означає «союз», «єднання».
 • Йога для початківців
  Йога для всіх. Курc для початківців — перша ступінь у вивченні йоги. Під чуйним керівництвом інструктора ви постигните основи практики, дізнаєтеся про специфіку та особливості занять йогою. Інструктор допоможе навчитися відчувати і розуміти своє тіло. За допомогою асан ви зможете розслабитися, скинути зайві кілограми, поліпшити настрій і здоров’я.
 • Йога для дітей
  Дитяча йога — спеціальні комплекси вправ, що подаються, як правило, у формі гри «в тварин». Основне завдання йоги для дітей — розвинути в дитині усвідомленість, уважне і шанобливе ставлення до свого тіла, до свого стану і настрою, звичайно, зміцнити його здоров’я і підтримати самооцінку.
 • Йога для старшого віку
  Ви самі або Ваші батьки стали скаржитися на болі в спині і суглобах, запаморочення і інші нездужання? Не засмучуйтеся — просто приходьте на регулярні заняття, спеціально сплановані так, щоб фізичне навантаження було помірним, а користь для здоров’я максимальною!
 • Аштанга-віньяся йога
  Аштанга-віньяся йога є динамічною практикою, яка включає в себе послідовності асан, пов’язаних між собою комплексами рухів — віньяса. Вони виконуються спільно з пранаямою (дихальні вправи), бандахамі (енегретичні вправи) і дрішті (концентрацією уваги на певних точках). Під час виконання практики зберігається дх’яна (медитативний стан свідомості).[/list]

Заняття йогою проходять за адресами:

 • «ЙОГА Садхана», вул. В.Чорновола, 67б
 • Завод «Кінескоп», Спортзал карате, вул. Тургенєва, 73
 • «Погулянка», вул. Вахнянина 29
 • Спортзал технікуму легкої промисловості, вул. М. Вороного 6
 • Спортзал «Винниченка», вул. Винниченка, 30
 • «Сихів» ТЦ Інтерсіті, пр. Червоної Калини, 62а

Часы работы

Понедельник

-

Вторник

-

Среда

-

Четверг

-

Пятница

-

Суббота

-

Воскресенье

-

Адрес

Наш адрес:

вул. В. Чорновола, 67-б, м. Львів

GPS:

49.859552898949, 24.019093211045

Телефон:
Электронная почта:
Связаться с владельцем
Проложить маршрут на карте

Оставить отзыв

Цены
Местоположение
Персонал
Обслуживание
Еда
Публикация...
Ваша оценка успешно отправлена
Пожалуйста, заполните все поля