Основні напрямки занять йога арт-студії “Коралі”:

 • Хатха йога 
  Хатха йога — це всього лише одна з безлічі різних підходів в йозі або один з видів йоги. Таких видів дуже багато. Вважається, що стільки є проявів людини, стільки ж і видів йоги. І Хатха йога — це такі вправи, які використовують можливість нашого тіла прибувати в тих чи інших статичних положеннях або позах.
 • Йога 23 (Yoga 23)
  Основа цієї системи — набір із 23 базових вправ (або 23 матриці), які зібрав викладач гімнастики йогів, автор багатьох книг і перекладач Андрій Сідерський. Традиційні види йоги створені в інших умовах, ніж ті в яких живемо ми. Інший клімат, інша постава нашого тіла на відміну від східних людей, інші традиції. Система Yoga 23 придумана так, щоб усі ці відмінності були враховані і перероблені в особливий вид практики. Йога 23 — це суміш хатха-йоги, бойових єдиноборств, фридайвинга, фітнесу і плавання. Такий мікс допомагає досягати багатьох цілей, як для загального розвитку, так і для терапії.
 • Йога-старт (йога для початківців)
  Спеціальний курс йоги, розроблений для тих, хто ніколи не займався йогою і не знає з чого почати, або ж тих, хто вже деякий час займається, але не розібрав якісь ключові моменти.
 • Йога для дітей 4-6 р., та дітей 6-10 р.
  У роботі з дітьми головне — це розповісти казку. Дуже важливо вміти переказати всі ці складні йогічні формули в ігровій формі. Урок йоги для дітей завжди будується в ігровій формі, в хід йдуть м’ячі, хулахупи та іграшки. Треба вміти пояснити, що йога — це таки кумедна і цікава штука. Діти не можуть утримувати пози тривалий час, як це робимо ми, дорослі, у них немає на це ні сил, ні терпіння. Але поступово йога для дітей розвиває у них уміння концентрувати увагу і посидючість.
 • Йога для підлітків 10-15 р.
  Заняття йогою в цей період м’яко впливають на гормональну систему, нормалізують обмін речовин, сприяють формуванню гармонійної та красивої фігури. Йога приділяє увагу всім системам і органам, всім м’язам. Налагоджується шкірно-жировий обмін, правильно розвивається опорно-руховий апарат, поліпшується кровообіг, голос стає більш мелодійним, пом’якшується і очищається подих. А головне, вирівнюється характер, дозволяючи уникнути «підліткової нестерпності», від якої страждають батьки, вчителі, а найбільше — самі підлітки!
 • Йога для вагітних
  Серед багатьох жінок бажання займатися йогою виникає в період виношування дитини, оскільки даний напрямок дозволяє підготуватися до пологів, виносити здорового малюка, без стресів. Нерідко навіть акушери-гінекологи рекомендують майбутнім мамам записатися на заняття йогою для вагітних, тому що вони чудово розуміють, що техніки йоги допомагають істотно збільшити шанси народити здорового малюка.
 • Оздоровча йога
  Оздоровча йога — унікальна система вправ, природних методів лікування і профілактики, яка допомагає організму не старіти і зцілюватися від хвороб, що дозволяє отримати максимальний оздоровчий ефект (при захворюваннях хребта, серцево-судинної системи, відновити енерго-баланс).
 • Йога для пампушок
  Йога для схуднення і відновлення тонусу організму. Вся справа в унікальному підході, який розроблявся більше декількох тисяч років і до цих пір успішно практикується великими гуру. Вправи в цій програмі підібрані таким чином, щоб Ви змогли не тільки привести м’язи в тонус за допомогою йоги, але і позбавитися від зайвої ваги. Регулярно виконуючи ці тренування, Ви зможете отримати таке тіло, про яке раніше можна було тільки мріяти.
 • Йога в ланч
  Йога в обід — проведіть свою обідню перерву з користю! Йога в обід — це спеціально розроблена програма занять для тих, у кого мало вільного часу, але є бажання відновити сили, поліпшити своє самопочуття і зарядитися позитивною енергією до кінця робочого дня.
 • Йога на природі 
  Щороку з настанням теплих весняних і літніх днів нас тягне вирватися зі звичного міської цивілізації на лоно природи — в ліс, на річку чи озеро, щоб з’єднатися з природою, набратися життєвої енергії та яскравих вражень. Не дивно, що заняття йогою на природі проходять більш легко і весело, ніж в тісній кімнаті або задушливій міській студії.

ВАРТІСТЬ ЗАНЯТЬ
ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Разовий абонемент ··· 55 грн

Абонемент ранок/день
4 заняття ········· 155 грн
8 занять ··········· 240 грн
12 занять ········· 330 грн

Абонемент вечір
4 заняття ········ 190 грн
8 занять ·········· 330 грн
12 занять ········ 420 грн

Знижки: сімейна, студентська ··· 5%

ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ДІТЕЙ

Разовий абонемент ··· 45 грн

Абонемент ранок/день/вечір
4 заняття ········· 155 грн
8 занять ··········· 240 грн
Знижки: на 2 дитини ··· 10%

 

Часы работы

Понедельник

-

Вторник

-

Среда

-

Четверг

-

Пятница

-

Суббота

-

Воскресенье

-

Адрес

Наш адрес:

вул. Менцинського, 5, м. Львів

GPS:

49.84239844273076, 24.022197786729635

Электронная почта:
Связаться с владельцем
Проложить маршрут на карте

Оставить отзыв

Цены
Местоположение
Персонал
Обслуживание
Еда
Публикация...
Ваша оценка успешно отправлена
Пожалуйста, заполните все поля