Заняття Цигун у Львові — Школа «Цигун Шоу-Дао».

Шоу Дао розглядається перш за все як стиль життя людини в постійному удосконаленні себе як особистості. Основна мета, в першу чергу, досягнення максимального довголіття, набуття внутрішнього спокою.

Напрямки в Шоу-Дао

Етико-філософська концепція навчання.

Близька до матеріалізму. В основі лежать ідеї гармонійного розвитку тіла, душі і духу для щасливогожиття, за рахунок усвідомлення своїх реальних потреб, розвиненого відчуття Міри і високого ступеня адекватності сприйняття і реагування.

Військове мистецтво Шоу-Дао.

Самозахист, екстремальна психологія, володіння зброєю, навички виживання.

Цигун — управління внутрішньою енергією.

Медитативна саморегуляція емоційних станів. Управління внутрішніми функціональними процесами організму з метою оздоровлення і омолоджування. Включає — статистичні і динамічні пози, дихальні техніки, жести, звукові медитації, комплекси рухів, візуалізацію образів.

Спілкування і управління собою та іншими людьми.

Психотехніки ефективного спілкування та вибудовування відносин в соціумі. Самоаналіз, перегляд неадекватних психологічних блоків, комплексів, переконань, травмуючих ситуацій і т.д.

Дао Любові. Мистецтво Таємних покоїв.

Комплекс сексуальної практики і інтимних технік використовуваних в оздоровчих цілях і для вирішення завдань духовного розвитку. Від безконтатних практик насолоди красою до вельми високих технік інтимних стусунків.

«Смак життя» (мистецтво насолоди життям в будь-яких ситуаціях).

Медичні знання.

Масажі, голковколювання, траволікування, процедури для підтримки високого життєвого тонусу, зміцнення імунітету, оздоровлення, омолодження, лікування захворювань.

Цигун — це цілісна система знань і методів практики, що включає в себе вправи, медитацію і різні способи дихання, спрямовані на розвиток людини, її оздоровлення та лікування, розширення свідомості, розуміння своїх життєвих завдань і своєї місії. Практика доступна для людей будь-якого віку і стану здоров’я, при цьому не потрібно ніяких штучних заходів щодо зміни способу життя, режиму дня або харчування. Система ця не належить до релігійного напрямку, не пов’язана з ідеологією, а є скоріше наукою про Життя в самому широкому сенсі. Ймовірно, саме тому в багатьох країнах створені навчальні, оздоровчі та лікувальні центри та асоціації, випускаються книги та відеоматеріали, ведуться заняття, як для всіх бажаючих, так і в університетських аудиторіях, щорічно проходять інтенсивні тренінги, в тому числі і при Міжнародному навчальному центрі ушу , гунфу та цигун у Шаоліні (Китай). Чжун Юань Цигун — найдавніша з усіх відомих сьогодні східних практик. Йому більше 7 тисяч років, воно зародилося ще в часи стародавніх народів на території Китаю. Може, тому його і порівнюють зі стовбуром дерева, а всі інші напрямки — з його гілками. Чжун Юань перекладається як средньокитайська рівнина в районі Жовтої ріки Хуанхе. Саме там — виникла ця система. Тисячі років ставилася вона до «таємних знань» і була відкрита світу лише в наші дні, в сімдесяті роки.

Розклад занять цигун:

  • Вівторок з 19-30 до 21-00
  • Четвер з 19-30 до 21-00

 

Часы работы

Понедельник

-

Вторник

-

Среда

-

Четверг

-

Пятница

-

Суббота

-

Воскресенье

-

Адрес

Наш адрес:

пл. Митна, м. Львів

GPS:

49.839776330084, 24.037833227677

Телефон:
Проложить маршрут на карте

Оставить отзыв

Цены
Местоположение
Персонал
Обслуживание
Еда
Публикация...
Ваша оценка успешно отправлена
Пожалуйста, заполните все поля