yoga-tsentr-lviv

Йога — це старовинна практика самовдосконалення людини, вона гармонізує і зміцнює дух і тіло на всіх рівнях: від тіла і більш «тонких» енергетичних складових і аж до підсвідомості. Ці знання збереглися в традиційних культурах Сходу.

У йозі існує кілька напрямків — одні з них більшою мірою пов’язані з релігією, священними писаннями і ритуалами, інші — з суто практичними методами, спрямованими на трансформацію і розвиток Вашого фізичного і «енергетичного» тіла. А оскільки все в людині взаємопов’язано, відбувається розвиток Вашої свідомості, розширення сфери сприйняття, інтуїції, вміння жити і ефективно взаємодіяти у відповідності з «невидимими» звичайній людині законами існування Всесвіту.

До цього напрямку відноситься Хатха Йога — система розроблена древніми індійськими Махасіддха (йогинами, які досягли надприродних здібностей та Просвітлення) — Горокхонатхом, Матсьендранатхом, та іншими. Магічне мистецтво Хатха Йоги особливо цінне тим, що завдяки своїй ефективності та незалежності від культурно-соціального контексту може бути з успіхом використан зараз в умовах стрімкого сучасного світу.

У Львові працює наш Центр йоги, де Вас навчать всіх тонкостей цієї практики. Якщо Ви хочете змінити не тільки свій зовнішній вигляд, але і розібратися в собі, Вам обов’язково допоможе хатха йога: заняття проводять талановиті тренери з величезним досвідом роботи. Вони допоможуть підібрати програму, відповідну Вашим фізичним можливостям, по якій Вам буде цікаво займатися. Ви швидко навчитеся основним асанам (позам), дихальної гімнастики, тому незабаром зможете більш глибоко зануритися в хвилюючий світ цієї стродавньої духовної практики. Результат настане дуже швидко: Ваше тіло стане стрункішим, а неспокійні думки зникнуть. Багато комплексів асан орієнтовані на лікування тих чи інших захворювань, тому, займаючись йогою, Ви зможете поправити здоров’я.

Після кількох занять, Ви знайдете спокій і внутрішню гармонію. Хатха йога включає фізичні і дихальні вправи, а також вчить розслаблятися. Одна з поз, Шавасана якраз орієнтована на розслаблення. Людина лежить на спині, закривши очі, поступово розслабляючи кожен м’яз, що дозволяє повністю відчути своє тіло. Ті, хто давно займається йогою, під час шавасани прислухаються до свого внутрішнього «я» в пошуках гармонії. Багато асан допомагає не стільки підтягнути м’язи розтягнути тіло, а і розслабитися, заглянути в себе, а також зміцнити нервову систему, відкрити можливості свого тіла. Поступово Ви помітите, як з м’язів підуть скутість і болі, а невдоволення собою зникає, поступаючись місцем радісним емоціям.

Основні напрями занять:

  • хатха йога
  • йога для початківців

Заняття проходять за адресами:

  • пл. Святого Теодора, м. Львів
  • вул. Театральная, 22, м. Львів

Часы работы

Понедельник

-

Вторник

-

Среда

-

Четверг

-

Пятница

-

Суббота

-

Воскресенье

-

Адрес

Наш адрес:

пл. Святого Теодора, м. Львів

GPS:

49.847332, 24.0270131

Телефон:
Проложить маршрут на карте

Оставить отзыв

Цены
Местоположение
Персонал
Обслуживание
Еда
Публикация...
Ваша оценка успешно отправлена
Пожалуйста, заполните все поля