Сучасний центр розвитку «Індра». Йога — в широкому сенсі означає сукупність різноманітних духовних, психологічних і фізичних практик, націлених на управління психічними та фізіологічними функціями організму з метою досягнення Вами піднесеного духовного і психічного стану. Завдяки заняттям ваше тіло стане більш гнучким, витривалим і сильним, а свідомість спокійною і просвітленою.

Одна з принад йоги, медитацій і духовних практик в тому, що вони відчиняють двері перед усіма, в будь-якому віці. Ніколи не пізно почати. Отже, нікому немає шкоди від занять йогою, і немає ніяких виправдань, не займатися нею. А ось, наскільки вона корисна, можна зрозуміти лише практикуючи її. «Молодий чи людина у віці, здоровий чи хворий і слабкий — всі можуть звернутися до занять йогою і отримати користь від постійної практики. Успіху досягає той, хто займається, а не той, хто не займається.

У нашому швидкому світі і житті в мегаполісі можливість побути наодинці з собою представляється нам рідко. Практика дарує ні з чим незрівняне відчуття єднання — з самим собою, допомагаючи заспокоїти розум, залишивши «за дверима» всі тривоги і проблеми. Ви навчитеся чути себе і відрізняти суєту суєт від того, що дійсно важливо.

І, нарешті, йога і медитації змушують нас повірити у власні сили. Освоюючи нові асани, раніше здавалися нам чимось недосяжним, ми переконуємося в своїй здатності здійснювати радикальні кроки, про які колись не сміли думати навіть у найсміливіших фантазіях.

Основні напрямки занять:

  • Йога для дорослих
  • Йога для дітей (дитяча йога)
  • Йога для вагітних
  • Духовні практики
  • Краніо-сакральна терапія
  • Медитації
  • Тібетські, індійські техніки

Часы работы

Понедельник

-

Вторник

-

Среда

-

Четверг

-

Пятница

-

Суббота

-

Воскресенье

-

Адрес

Наш адрес:

вул. Шептицьких, 47, м. Львів

GPS:

49.8366925, 24.0061641

Электронная почта:
Связаться с владельцем
Проложить маршрут на карте

Оставить отзыв

Цены
Местоположение
Персонал
Обслуживание
Еда
Публикация...
Ваша оценка успешно отправлена
Пожалуйста, заполните все поля