Cтудія дитячої йоги «Жирафа». Дитяча йога — комплекс занять на основі хатха-йоги, яка створює всі умови для гармонійного і грамотного зростання дитини. Основне завдання на заняттях — дати дітям відчути смак йоги, пробудивши в них бажання, займатися далі. Якщо розглядати дитинство як безперервний ланцюг змін і перетворень, від фізичних до світоглядних, то і підхід, застосовуваний на заняттях йоги, і зміст цих занять буде дещо відрізнятися залежно від віку.

Особливо корисна йога учням початкових класів, адже саме в цьому віці закладаються основи здоров’я дитини. Йога допомагає розвинути гнучкість, гарну поставу і координацію рухів і згодом уникнути таких поширених захворювань хребта як, сколіоз. Крім того, йога підвищує опірність різним захворюванням і зміцнює організм. Йога також є відмінним засобом розслаблення. Вона дає вихід для природного дитячої активності.

Дітям властива сміливість, відкритість, а також висока фізична і емоційна гнучкість, тому вони вчять йогу, набагато швидше і успішніше дорослих. На заняттях дитячої йогою асани комбінуються з динамічними іграми. З боку може здаватися, що діти просто бігають, стрибають і грають, лише на деякий час, приймаючи статичні пози, однак насправді таке заняття дає комплексний позитивний ефект: зміцнюється хребет, поліпшується постава і координація рухів, підвищується гнучкість і витривалість. Разом з тим, діти не втрачають інтересу до занять, не стомлюються і дають вихід енергії. Дітям подобається, коли на занятті відбувається розвиток якогось сюжету. Це може бути пошук скарбів, подорож по джунглях або політ на інші планети. Діти можуть самі створювати свої сюжети, реалізовуючи свою фантазію і творчий потенціал.

Основні напрямки йоги в студії:

  • Йога для дітей (дитяча йога) — від 4-ох років
  • Йога для підлітків — від 11 до 15 років
  • Йога для дітей з обмеженими можливостями (группи «Особята»)

Часы работы

Понедельник

-

Вторник

-

Среда

-

Четверг

-

Пятница

-

Суббота

-

Воскресенье

-

Адрес

Наш адрес:

вул. Менцинського, 5, м. Львів

GPS:

49.842632004705, 24.022532099398

Электронная почта:
Связаться с владельцем
Проложить маршрут на карте

Оставить отзыв

Цены
Местоположение
Персонал
Обслуживание
Еда
Публикация...
Ваша оценка успешно отправлена
Пожалуйста, заполните все поля