Основні напрямки клубу:

 • Медитація — заняття
  Клуб проводить ругулярні мдитації. Слово медитація з латинської позначає-обмірковую, розмірковую. Медитація є одним з видів духовної практики, за допомогою якої досягається зосереджений стан свідомості, при цьому супроводжується зменшення емоційних проявів і зниження надмірної ментальної активності. Медитація — це щось набагато більше, ніж довге сидіння в тиші. Медитація допомагає вам відволіктися від того, що вам потрібно «робити», і відчути, як це — просто «бути», це сприяє розумінню вашої істинної сутності і усвідомлення всього навколишнього таким, яким воно є. Багато людей далекі від такого підходу, особливо це стосується надзвичайно зайнятих людей, які постійно зосереджені на майбутніх справах. Медитація допоможе Вам повернутися до стану «тут і зараз».
 • Йога — заняття
  Суть йоги — це досягнення внутрішньої гармонії і з навколишнім світом. Йога — це дуже давня система, але інтерес до неї зростає з кожним роком. Зараз йогу вивчають більш ніж у 100 країнах світу. У США її використовують в армії в якості зарядки. Хатха-йога — це класична базова ступінь освоєння йоги. Основу йоги складають асани — пози, за допомогою яких відбувається позитивний вплив на нервові центри організму. Багато асан можуть здатися вам дуже знайомими: наприклад, «поза свічки» — «сарвангасана»; інші — абсолютно новими: наприклад, «поза риби» — «матсіасана» або «поза героя» — «Вірасана». Кожна з асан застосовується при лікуванні чи профілактики певної хвороби. Максимальний ефект буде досягнутий при системі комплексів асан.
 • Курси здорового харчування
  Ми постійно шукаємо способів, як жити краще. Зокрема — бути у формі, в тонусі, у відмінному настрої, мати достатньо енергії на здійснення своїх цілей. Хоча принципи збалансованого харчування давно відомі, ми не дуже їх дотримуємося — чогось не розуміємо, думаємо, що це складно або несмачно, а колись і лінь. Ми допоможемо Вам отримати прості та ефективні знання про правильне збалансоване харчування на основі сучасних наукових досліджень. Ви почнете розуміти, як працює наш організм, як на нього впливає, те що ми їмо, і як можна досягти бажаного стану за допомогою зміни свого харчування. Поступово дізнаючись нове (або згадуючи давно забуте старе), ви будете змінювати свій режим харчування і неминуче відчуєте себе краще, а також зможете допомогти своїм близьким перейти до більш здорового харчування.
 • Кіноклуб
  Є особливі фільми, які дають можливість задуматися і відчути глибинний зміст і суть нашого життя. Дехто називає їх  дзен-фільми, хтось езотеричні фільми, просто кажучи, це просто фільми з глубоким змістом. В основі кожного фільму лежить задумка, яка з часом оформлюється у повноцінний сценарій. І від якості та оригінальності цієї задумки, від того які і наскільки свіжі і цікаві ідеї закладені в основу цієї задумки і залежатиме за великим рахунком кінцевий результат. Саме від цього буде відштовхуватися глядач, визначаючи, що перед ним — чергові фільми з банальним сюжетом, але красивою картинкою або ж Фільми зі змістом або Філософські фільми.

Часы работы

Понедельник

-

Вторник

-

Среда

-

Четверг

-

Пятница

-

Суббота

-

Воскресенье

-

Адрес

Наш адрес:

проїзд Крива Липа, 6 (2-й поверх), м. Львів

GPS:

49.8405099, 24.026171500000032

Электронная почта:
Связаться с владельцем
Проложить маршрут на карте

Оставить отзыв

Цены
Местоположение
Персонал
Обслуживание
Еда
Публикация...
Ваша оценка успешно отправлена
Пожалуйста, заполните все поля