Даосское Тай Чи

Товариство Даоського Тай Чі в Україні. Даоське Тай Чі засноване на багатій стародавній китайській і даосській традиції. Практика Тай Чі призначена, щоб повернути Ваше тіло, дух і розум, їх початкової природі і гармонії. Згідно даоської вчення тіло і розум не можуть бути розділені. Кожен крок у підготовці покликаний допомогти розуму повернення до стану спокою, ясності і мудрості, а тіло до збалансованого, невимушеного і здорового стану.

Даосське Тай Чі основане на ряді вправ (всього їх 108), названих Тай-Чи Чуань (або Тайцзіцюань). Виконануються вони подібно граціозному танцю, виглядає це як медитація у русі. Фактично рухи і починалася як танець, за допомогою якого можна було б досягти успіху у військовому мистецтві і запобігти хворобам.

Сходинки на шляху оволодіння Тай Чі та своєю внутрішньою енергією:
— Досягнення вільного руху внутрішньої енергії в організмі — в основному за допомогою тренувань і спеціальних рухів, а також розслаблення м’язів і звільнення суглобів і хребців при виконання рухів.
— Підвищення рівня внутрішньої енергії. Досягається, в основному, за допомогою статичних вправ.
— Розвиток здатності направляти внутрішню енергію. З часом це почне відбуватися саме, в результаті постійних занять, як медитацією в русі. Тобто, рух відбувається не тільки на фізико-моторному рівні, а й на рівні енергії і свідомості.

Основні напрямки занять Товариста Даоського Тай Чі:

 • Заняття початкових груп
  — за оголошеним розкладом і попереднім записом
 • Заняття груп подальшого навчання
  — Вівторок 18:00-20:00
  — Середа 10:00-12:00
  — Четвер 19:00-21:00
  — Неділя 10:00-12:00

 

Основатель Даосского Тай Чи — Мастер Мой Линь Шин (Moy Lin Shin)

Институт даосизма Фунг Лой Кок (The Fung Loy Kok institute of Taoism) основал даосский монахом, мастер Moy Линь Шин. Его учение объединило обширные знания даосских классиков с практикой, посвящение и знания он получил от уважаемых учителей в Китае и Гонконге. Еще будучи мальчиком, Мастер Мой Лин Шин вырос с серьезными проблемами со здоровьем. Чтобы выздороветь он начал практиковать Тай Чи (Тайцзицюань) и Лок Хуп (Люхэбафацюань), а также даосские медитации. Эти методы помогли ему полностью восстановиться после болезни и вдохновил его на то чтоб сделать эти искусства доступными для всех. Для этого он разработал набор из 108 упражнений. Они объединили многие идеи Мастера Мой Лин Шина о работе физиологии человека, его внутренней циркуляции и духовной подготовки. В 1970 году мастер Мой Лин Шин эмигрировал в Канаду, где он провел остаток своей жизни и посвятил ее выполнению цели, чтобы помочь людям восстановить и сохранить их физическое, умственное и духовное благополучие через практику искусства даосского Тай Чи. С тех пор по всему миру было открыто множество центров даосского Тай Чи. Мастер Моу Лмнь Шин всегда говорил, что практика даосского Тай Чи это не просто набор движений, она несуть мудрость, духовность, богатство китайской культуры и даосской традиции.

Часы работы

Понедельник

-

Вторник

-

Среда

-

Четверг

-

Пятница

-

Суббота

-

Воскресенье

-

Адрес

Наш адрес:

вул. Городоцька 174, м. Львів

GPS:

49.836778431904, 23.9992582798

Электронная почта:
Связаться с владельцем
Проложить маршрут на карте

Оставить отзыв

Цены
Местоположение
Персонал
Обслуживание
Еда
Публикация...
Ваша оценка успешно отправлена
Пожалуйста, заполните все поля